Değerli Milletvekilimizin Durağımıza Ziyareti

Değerli Milletvekilimizin Durağımıza Ziyareti

Değerli Milletvekilimizin Durağımıza Ziyareti

Osmaniye'nin önde gelen taksi duraklarından olan Osmaniye Park Taksi'yi değerli milletvekilimiz Sayın İsmaill Kaya  ziyaret etti.

Ziyarette arkadaşlarımızla sohbet eden Sayın İsmail Kaya onların sektördeki sıkıntılarını, endişelerini ve beklentilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Durağımızdaki Pandemi çalışmalarınıda yerinde denetleyen Kaya Maske, Mesafe ve Temiizlik kuralınıda hatırlatarak durağımızdan ayrıldı.

İsmail Kaya Kimdir

İSMAİL KAYA

07.06.1983'de Osmaniye'de doğdu. Baba adı Haluk, ana adı Zeliha'dır.

İş Adamı olan Kaya, İnönü üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde lisans öğrenimi, Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon alanında Bilim Uzmanı unvanını alarak yüksek lisans eğitimini tamamladı.Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon alanında Doktora eğitimine devam etmektedir.

20 Nisan 2009'da Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı seçildi ve 6 yıl süre bu görevi ifa etti. 30 Mart 2014 de Osmaniye Merkez İlçeden İl Genel Meclis üyesi seçildi. İl genel meclisinde, Grup Başkan Vekilliği, İmar Komisyonu Başkanlığı ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanlığı görevleri ile Meclis Başkan Vekilliği görevlerini üstlendi. Çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. İsviçre Dostluk Grubu Başkan Vekili, Fildişi Sahili ve Tayland Dostluk Grubu üyesi olan Kaya, Milli Savunma Komisyonu Özel Sözcüsü, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Ege Bölgesi İl Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir.

İngilizce bilen Kaya, Evli ve 2 çocuk babasıdır

Paylaş: